Uudised

« Tagasi

Tulemas on suvetegevuse mess!

Suve veetmise võimalus maal vanaema juures muutub aina haruldasemaks. Lapsed kipuvad jääma vanemate tööloleku ajaks üksi ning üha enam veedetakse aega toas arvutimänge mängides. Seetõttu on aina olulisem lastele suveks sobivate ja meeldivate tegevuste leidmine. Selleks annab hea võimaluse pühapäeval, 30. aprillil Pärnu Kaubamajakas toimuv Suvetegevuste mess.

Suvetegevuste mess koondab lapse suvised võimalused: puhke-, õpi-, töö- ja spordilaagrid, aktiivsed tegevused ja kultuurisündmused, ning viib kokku tegevuste pakkujad ning suvetegevuste otsijad – lapsed-noored ja lapsevanemad.

Külastajatel on võimalik messil aktiivselt kaasa lüüa. Päeva jooksul pakuvad laagrite ja suveürituste korraldajad  mitmeid põnevaid tegevusi, mida saab ka kohapeal lõbusate mängude näol järgi proovida.

Laagrivõimalusi tutvustavad nii suurte üle-Eestiliste kui ka Pärnumaa laagrite korraldajad. Hea ülevaate saab ka suvistest tantsulaagritest ning spordivõimalustest ja paljust muust.

Messil lõbustavad lapsi maskotid, üles pannakse mängumaad, kohal on seikluste ja suviste töövõimaluste pakkujad.

Info eksponentide kohta jääb nädalaks pärast messi Pärnu Kaubamajakasse tutvumiseks. Eksponentide jaoks on messile registreerimise tähtaeg 12. aprill. Mess on külastajatele tasuta.
Lisainfo: mess.turundustugi.ee ja Facebookis https://www.facebook.com/Suvetegevustemess