Tori vallavolikogu valimistel antud häälte ülelugemine tõi volikogu liikmete nimekirja muudatused

Pärast Tori vallavolikogu valimistel antud häälte ülelugemist Tori valla valimiskomisjoni poolt, on volikokku pääsenute nimekirjas toimunud muudatus. Valimisliit Loogiline Pärnumaa sai lisaks kahele mandaadile juurde veel ühe mandaadi, volikokku pääse valimisliidu nimekirjas kandideerinud Margo Põbo.  Eesti Konservatiivne Rahvaerakond aga kaotas ühe mandaadi. Käde Kalamees volikokku ei pääsenud, nende nimekirjast jäi volikogu koosseisu vaid nende erakonna esinumber Mihkel Kalamees. Muudatus toimus ka valimisliidu Uus Koduvald nimekirjas. Volikogu liikmeks sao Raigo Paulberg, volikogu liikmete nimekirjast jäi välja Vilja Alamaa.

Volikogu liikmed hetkeseisuga:
MARGO PÕBO
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond – 1 mandaati
MIHKEL KALAMEES

Tori vallaks ühinevad Sindi linn, Are, Sauga ja Tori vald, kus elab 9540 valimisõiguslikku kodanikku, oma hääle andsid valimistel 4735 inimest ehk 49,6 % valijaist. Kehtivaid hääli oli esialgsetel andmetel 4699.

Tori valla valimistulemustega saab tutvuda siin!