Sindi võimlemispeost võttis osa 150 noort võimlejat

Laupäeval toimus seltsimajas Sindi võimlemispidu 2017, millest võttis osa 150 noort võimlejat ja tantsijat Sindist, Pärnust ja Kilingi-Nõmmest.
Sindi noortekeskuses on võimlejaid juba 2005. aastast juhendanud treener Margit Schmitd. Kes tänavugi juhatas kogu kava ja tutvustas esinejaid.
Noortekeskuse poolt korraldatav võimlemispidu toimus Sindis juba kümnendat korda, peakorraldajaks ikka väsimatu ja entusiastlik Helle Vent.
Publiku ette astusid võimlejad Pärnu linna klubidest Rüht ( Pärlid, Pöial-Liisid), Ainula (Tibud, Piisake, Haldjad, Rosait, Piigad), Happy Dancers (Marleen Ruusmaa, Marleen Mets), Pärlikene, Kilingi Nõmmest (Githa 2.- 4. klassi rühm ja  Neiud ), Sindist (Stella, Täheratas ja Hope). Kokku esitati 22 võimlemis- ja tantsukava, millele publik elavalt kaasa elas.
Võimlemispidu lõppes traditsiooniliselt treenerite, võimlejate ja korraldajate tänamisega ning ühispildistamisega.
Võimlemispidu sai teoks tänu Sindi Linnavalitsuse, Fein-Elast Estonia, Pajo Trükikoja ja Sindi Avatud Noortekeskuse toel.

Vaata ka Pildigaleriid!