Sindi ööbik 2017 on Marion Tõldsepp

Läinud pühapäeval toimus seltsimajas Sindi linna laste lauluvõistlus „Sindi Ööbik 2017".
Lauluvõistlusest võtsid osa Sindi linna 3 -19 aastased laululapsed viies vanuserühmas. Igast vanuserühmast osales kuni 7 noort lauljat,  kellel tuli võistlusel esitada üks vabalt valitud laul. Võistlusel astus üles 31 noort lauljat, kelle esinemist ja lauluoskust hindas žürii ning valis nende hulgast välja iga vanuserühma parimad.
3 – 5 aastaste vanuserühma võitja oli 4 aastane Jaan-Jakob Ots lauluga „Pudipõlle jenka" (juhendaja Kadi Sepp). II koht – 5 aastane Lisandra Oja, kes esitas laulu „Hambapesulauluke" (juhendaja Ülle Ots). III koht – 5 aastane Christella Palmi lauluga „Laisa lapse laul" (juhendaja Ülle Ots).
Kõige nooremate vanuserühmas anti välja ka eripreemia kõige julgema esituse eest, mille pälvis 4 aastane Keven Parts lauluga „Vigurvänt" (juhendaja Ülle Ots).
6 – 7 aastaste parimad: I koht Miina Lanno lauluga „Iga ilmaga" (juhendaja Ülle Ots). II koht – Anna-Loore Ots lauluga „Päikesejänku" (juhendaja Kadi Sepp) ja III koha pälvis Darja Mazko, kes esitas pala „Laul kuusekestest" (juhendaja Ülle Ots).
8 – 10 aastastest tunnistati parimateks Grete Reinsalu lauluga „Juuksuri juures" (juhendaja Helle Salumäe). II koht Kaari Kasemaa, kes esitas laulu „Hommikul" (juhendaja Helle Salumäe) ja III koht Ebe-Triin Reinsalu lauluga „Imede aeg" (juhendaja Helle Salumäe)
11 – 14 aastastest lauljatest tunnistati võitjaks Keili Parts, kes esitas laulu „Unistused" (juhendaja Margit Kits) ja II koht kuulus Mirtel Metsmaale lauluga „Rahutu" (juhendaja Margit Kits) III kohta välja ei antud.
15 -19 aastaste lauljatest pälvis esikoha Polina Reger lauluga „Oi to ne vetšer!" (juhendaja Jelena Kuvšinova) ja II koht – Laura Kobin, kes esitas laulu „Raagus sõnad" (juhendaja Kait Kallau). Ka selles vanuserühmas jäi III koha preemia välja andmata.
Sindi Ööbik 2017 tiitli vääriliseks tunnistati 16 aastane Marion Tõldsepp, kes esitas laulu „If
I ain`t got you" (juhendaja Jelena Kuvšinova).
Võistluste žüriisse kuulusid Anneli Kuningas, Ilme Prenge ja Riina Soomre.

Vaata ka Pildigaleriid!