Mõttetalgud Sindi haridustöötajate ja kultuuritegijatele

Austatud Sindi linna haridustöötaja  ja kultuuritegija

Oled oodatud 24.märtsil kella 10.-17.00 Helmondi toidutarre,

kus toimuvad mõttetalgud  teemal :

Sindi linna kultuuri ja hariduse hetkeseis - kust tuleme, kus oleme ja kuhu lähme?

Kultuuri ei saa käsitleda pelgalt meelelahutusena, kultuur puudutab kõiki ning on tugevalt seotud meie suhtumisega oma elupaika, teistesse inimestesse, iseendasse ; Haridus ja kultuur ei tähenda ennekõike maju, vaid inimesi – mõistagi on kaasaegne tegevuskeskkond oluline teema, kuid selle keskkonna kujundamine peab toimuma kooskõlas kultuuritegijate ja hariduse eestvedajate väärtustamisega. Otsused peavad tuginema kaasamisele, mille raames peab inimestel olema reaalne võimalus oma kogukonna haridus ja kultuuriruumi kujundamisel kaasa rääkida. Hariduse ja kultuuri hoidmine ning arendamise strateegia väljatöötamine on meie enda tähtis ülesanne .

Mõttetalgute arutelu veab ja juhib Jorma Sarv .

Aastatel 2007-2013 töötas ta Kultuuriministeeriumis, kus vastutas erinevate strateegiate, arendus- ja uuringuprojektide ning ülevaadete ja raportite koostamise eest. Hetkel juhib ta Eesti Vabariik 100 ja Euroopa Liidu eesistumise rahvusvahelist programmi, mille eesmärgiks on tõsta Eesti nähtavust välisriikides. Lisaks muule tegevusele on ta õppejõud ülikoolis Estonian Business School, kus ta juhendab projektijuhtimise töötubasid nii Tallinnas kui ka Helsingis.

Ajakava

10.00 sissejuhatus