Kontaktid

17.11.17
 
Sindi Linnavalitsus                                                        Lahtiolekuaeg

Pärnu mnt 12                    
86705 Sindi linn, Tori vald, Pärnumaa                            E         8:00 -18:00
telefon: 445 1881                                                          T - N   8:00 -16:30
faks: 445 1892                                                                R        8:00 - 15:00
e-post: sindi@sindi.ee                                             
Reg. nr: 75004932
Pank: EE102200001120145828 (Swedbank)

Arvedsindilv@e-arvetekeskus.eu

Teenistuja

Nimi

vastuvõtt

kontakt

linnapea

Rein Ariko

E 14.00-17.30  N  9.00-11.00

445 1881

rein.ariko@sindi.ee

abilinnapea

Mirko Reiman

E 14.00-17.30  N  9.00-11.00

445 1882

mirko.reiman@sindi.ee

sekretär

Rita Keres

 

445 1881

rita.keres@sindi.ee

linnasekretär

Birgit Kuusk

E 14.00-17.30  K 14.00-16.00

445 1883

birgit.kuusk@sindi.ee

 

sotsiaalnõunik

Anu Eisenschmidt

 

E 14.00-17.30 

K  8.00-11.00

N  9.00-11.00

 

445 1884

anu.eisen@sindi.ee

                            

lastekaitsespetsialist

Gerlin Kõre

E 14.00-17.30 N 9.00 - 11.00

445 1894

gerlin.kore@sindi.ee

 

sotsiaaltöö assistent Anne Ats

E 14.00-17.30 

K  8.00-11.00

N  9.00-11.00

445 1896; 5323 6341

anne.ats@sindi.ee

haridus- ja kultuurinõunik

Mart Tõnismäe

E 14.00-17.30  N  9.00-11.00

445 1890

mart.tonismae@sindi.ee

 

ehitusinsener

Arvid Arroval

E 14.00 - 17.30 N 9.00- 11.00

445 1886

arvid.arroval@sindi.ee

maakorraldaja

Natalia Akerberg

E 14.00-17.30  N  9.00-11.00

445 1891

 

natalia.akerberg@sindi.ee

linnaaednik

 

E 14.00-17.30  N  9.00-11.00

445 1891

 

kalmistuvaht Leiu Tünder teisipäevast laupäevani  

445 1886; 530 93902

leiu.tunder@sindi.ee

teabespetsialist

Viktor Kaarneem

 

445 1883

 

viktor.kaarneem@sindi.ee

finantsjuht-pearaamatupidaja

Sirje Nõmm

 

445 1887

 

sirje.nomm@sindi.ee

 

raamatupidamine@sindi.ee

raamatupidaja

Li Kaljurand

 

445 1889

li.kaljurand@sindi.ee

 

raamatupidaja-kassapidaja

Getlin Kakko

 

445 1888

getlin.kakko@sindi.ee

 

 

 

Toimetaja: VIKTOR KAARNEEM