Spordiklubi Leo noored maadlejad osalevad esimestel õpilaste Euroopa meistrivõistlustel

21. mail 2017 toimuvad Serbias Belgradis esimesed Euroopa maadluse meistrivõistlused õpilastele.
Pärnumaa maadlusklubist Leo lähevad Eestit esindama kõige väiksemas kehakaalus kuni -32 kg Sander Tagu, kes 2016. aastal tuli samas kehakaalus Eesti meistriks.
Kehakaalus kuni -47 kg esindab Eestit läinud aasta Pärnumaa meister õpilaste vanuseklassis Raimond Uibo, kes märtsis Tallinnas toimunud Eesti-Norra maavõistlusel tuli kehakaalus kuni 46 kg esikohale.
Kehakaalus kuni -66 kg võistleb Belgradis tänavu veebruaris Haapsalus toimunud  Eesti meistrivõistlustel kreeka-rooma maadluses teiseks tulnud Robyn Paulberg ja kehakaalus kuni -73 kg astub Serbias võistlustulle Allan-Devid Ševtrsov, kellel on ette näidata vanuseklassis U18, kehakaalus kuni 76 kg, selle aasta märtsis Viljandis toimunud Eesti meistrivõitluste III koha medal.
Poiste treeneriteks on Gristen Heinmets ja Raigo Paulberg.

Pildil tagareas: Raigo Paulberg, Robyn Paulberg, Allan-Devid Ševtsov, Gristen Heinmets,
Ees seisavad Sander Tagu ja Raimond Uibo.