Sindi Seltsimajas saab nädalavahetusel jälle kuulata laululapsi

Laupäeval, 29. aprillil,  algusega kell 12.00 toimub Sindi Seltsimajas Pärnu linna ja maakonna VII Laste laulupäev Kuldmikrofon. Laulupäeval osalevad 3 - 7 aastased eelkooliealised lapsed erinevatest Pärnumaa paikadest. Osalejaid on sel aastal kokku 30 laululast. Kontserdil valitakse välja kõige tublim laulja, kes  saab peaauhinna Kuldmikrofoni karika. Lapsi kuulab zürii, kuhu kuuluvad laulupedagoogid Ene Oltre ja Aet Vill. Toimub ka juba traditsiooniks saanud õpituba nii laululastele kui ka juhendajatele. Selgeks saab uus laul „Silmatera", mille autoriks on Margrit Kits. Teises õpitoas saavad õpetajad õppida laulusaadet väikesel kandlel, juhendajaks Reine Niin. Laulupäeva Kuldmikrofon korraldajad peavad oluliseks iga lapse esinemist ning nende sooviks on toetada laste huvi laulmise vastu. Samuti peetakse väga oluliseks õpetaja töö väärtustamist. Pärnu linna ja maakonna VII Laste laulupäeva Kuldmikrofon korraldamist toetavad: Sindi Linnavalitsus; Eesti Kultuurkapitali Pärnumaa ekspertgrupp; MTÜ ModeRato ; Kriipsujuku Mängutuba; Kirjastus Täheke; Pärnu Keskus; Pärnu nukuteater MTÜ.