Sindi linna lusikapäev 2017

Emadepäevale järgnenud esmaspäeval kogunesid Sindi linna kõige väiksemad ilma- ja linnakodanikud koos vanemate, vanavanemate, õdede ja vendadega Sindi Seltsimajja.
Beebipeo avasid kahe kauni lauluga Sindi lasteaia laululapsed, muusikaõpetaja Ülle Otsa juhendamisel. Kõige väiksemaid linnakodanikke oli tervitama tulnud linnapea Rein Ariko ja linnasekretär Birgit Kuusk, kes andsid viimase poole aasta jooksul sündinud väikestele sintlastele üle nimelised hõbelusikad ning õnnitlesid vanemaid.
Linnaraamatukogu direktor Ene Michelis andis üle ka kultuuriministeeriumi kingituse -raamatu „Pisike puu" ning traditsiooniliselt Sindi Naisliidu poolt oli igale lapsele kingituseks kootud sokipaar.
Tavapäraselt korraldatakse Sindis lusikapidu kaks korda aastas, novembris isadepäeva ja mais emadepäeva paiku. Sindi linnas on viimase poole aasta jooksul, läinud aasta novembrist tänavu maini, sündinud 20 last, 11 tüdrukut ja 10 poissi, nende seas ka ühed kaksikud.
Lusikapäeva lõppes ühisfoto tegemisega.
Kuigi mõned kutsututest ei saanud austamispäevast osa võtta, saavad nemadki oma nimelised hõbelusikad kätte Sindi Linnavalitsusest ning raamat „Pisike puu" linnaraamatukogust.

Vaata ka Pildigaleriid!