Sindi lasteaia laulupoisid olid võistulaulmises edukad

18. veebruaril toimus Pärnu Kunstide Majas X üle-eestilise poiste-solistide võistulaulmise Pärnu piirkondlik eelvoor. Edasipääsu järgmisesse, Põhja-Eesti piirkonna vahevooru, lunastasid 6-7aastaste
vanuserühmas Sindi lasteaia kasvandikud Ramon Uibo ja Siim Kosenkranius "Puhhide" rühmast (juhendaja muusikaõpetaja Ülle Ots), kes naasid kodulinna vastavalt esimese ja kolmanda kohaga. Põhja-Eesti vahevoorus, mis toimub 25. märtsil Tallinnas, Salme Kultuurikeskuses, tuleb noormeestel mõõtu võtta Harjumaa, Hiiumaa, Järvamaa, Läänemaa, Lääne-Virumaa, Raplamaa, Saaremaa, Tallinna ja Pärnumaalt samas vanuserühmas edasipääsenud Paikuse lasteaed „Mesimumm" eakaaslastega. Kui eelvoorust pääses edasi 3 lauljat, siis vahevoorust valitakse vaid 2, kel terendab ees (esimene) eluelamus laulda lõppkontserdil sümfooniaorkestri saatel. Hoiame omadele pöialt!
Võistulaulmist korraldab Eesti Meestelaulu Selts eesmärgiga edendada ja propageerida poistelaulu. Konkureeritakse 7 vanuserühmas alates 5aastastest kuni 20aastaste noorte meesteni välja.

Fotol: (vasakult) Siim Kosenkraanius, Ramon Uibo.

Ülle Ots
Sindi Lasteaia