Pärnu linna ja maakonna 7. laste laulupäeva Kuldmikrofoni võitis Mirtel Katrina Kits

Laupäeval, 29. aprillil, leidis Sindi Seltsimajas aset 7. laste laulupäev Kuldmikrofon, millest võtsid osa 30 Pärnu linna ja maakonna 3-7 aastast laululast, keda juhendasid Kadi Sepp, Ülle Ots, Elena Mägi, Ulrika Perelman, Ester Murrand, Piret Paabo, Helina Tamm ja Margrit Kits.
Laulupäeva alustati uue laulu õpitubadega lastele ja juhendajatele. Sel aastal oli õpitavaks lauluks Margit Kitse laul "Silmatera". Õpetajate õpitoas said lauluõpetajad  Reine Niine käe all väiksel kandlel selgeks sama laulu saate. „Silmatera" laul tuli esiettekandele kontserdil. Kontserti juhtis Pipilota (Janne Ristimets), kes oma rõõmsa olekuga lapsi lavale juhatas ja neid laulma julgustas. Lapsi olid tulnud kuulama Ülejõe Põhikooli muusikaõpetaja Aet Vill ja Raeküla lasteaia muusikaõpetaja Diane Pani. Kuni žürii läks otsust langetama, esinesid Janne Ristimetsa tantsustuudio tantsulapsed. Laululapsed olid tublid ja kõigile jagati välja kuld- ja hõbemedalid.
Kuldmikrofoni võitis 7 aastane Mirtel Katrina Kits  lauluga "Marju Kuudi kirju koer" N.Hanson /O.Arder, juhendaja Margrit Kits.
Laululaste juhendajateks olid
Laulupäeva korraldas Huvikool ModeRato, kes  tänab kõiki osalejaid ja toetajaid meeleoluka laulupäeva eest!

Reine Niin ja Margrit Kits
Laste laulupäeva korraldajad