Sindis süüdati advendituli

Vaatamata tuulisele ja vihmasele ilmale, kogunesid pühapäeval, esimesel advendil, Sindi sotsiaaltöökeskuse juurde paljud linna pered, et osa saada advenditule süütamisest.
Advendiküünla süütas EELK Pärnu praostkonna Sindi koguduse hooldajaõpetaja Tõnu Taremaa. „Hoidkem oma lähedasi ning hoolige ja märgake neid, kes meie ümber on. Jõulueelne aeg on hoolimise aeg," ütles Taremaa.
Laste rõõmuks olid kohale tulnud ka kaks jõulumeest, kes saabusid Rakverest Ülemaaliselt Jõuluvanade Konverentsilt. Jõuluvanda tervitasid Sindi rahvast ning jagasid lastele maiustusi.
Sindi lasteaia muusikaõpetaja Ülle Ots ja lasteaia laululapsed esitasid jõululaule, korraldajate, Sindi naisliidu poolt pakuti piparkooke, kringlit ja kuuma teed. Sotsialtöökeskuse juurde paigaldatud linna jõulupuul süüdati tuled ja advendiküünlast said kõik soovijad advenditule omale koju kaasa viia.

Vaata ka Pildigaleriid!