Millistest kingitustest unistavad Pärnumaa vähemkindlustatud perede lapsed?

Vähekindlustatud perede laste jõuluunistuste täitmiseks nädal tagasi alanud Inglipuu kingikampaania on täitnud pea pooled Pärnumaa jõulusoovidest. Maxima kauplustesse püstitatud inglipuudelt leiab täitmiseks erinevas vanuses laste kingisoove. Kingitusi kogutakse 11. detsembrini.

Pärnu Linnavalitsuse Lastekaitseteenistuse juhataja Irene Peterson´i sõnul aitab Maxima heategevuskampaania sel aastal täita 57 lapse jõulusoovi. "Rõõm on tõdeda, et Pärnu linna abivajavate perede lapsed saavad Inglipuu kampaaniast osa juba 6-ndat aastat järjest. Oleme siiralt tänulikud kõikidele headele inimestele, kes on kaasa aidanud laste jõuluunistuste täitumisele. Inglipuudel ootab täitmist veel 33 soovi. Joonistuspaber ja pliiatsid, arendavad mänguasjad, autod, nukud, kuid ka soojad talvejalanõud- ja riided ning ilutooted on vaid mõned näited jõulusoovidest, mis laste silmad vanuses 9 kuud kuni 17 aastat särama panevad," rääkis Peterson. "Kindlasti leiab igaüks nende erinevate soovide seast just selle, mis temale taskukohane ja toob rõõmu kinkijale endalegi," kutsub Peterson heategijaid üles kampaanias osalema.

„Tänu inimeste heatahtlikkusele, teame juba täna, et paljude laste jõulud toovad rõõmsaid üllatusi. Täname kõiki häid ingleid, kes on juba esimese nädalaga oma panuse andnud ja aitäh ka neile, kes seda teha plaanivad," ütles Maxima Eesti kommunikatsioonijuht Katja Ljubobratets. kelle sõnul on heategijad üle ootuste kiiresti reageerinud. Paljud kingid on jõudnud juba Maxima infoletti või kassasse, ent enamus soovidest on veel inimeste käes. "Kingitusi ootame samasse kauplusesse, kust on valitud kingisoov. Selleks, et laste jõuluunistused täituksid just pühade ajal, palume kingitused tuua kauplusesse hiljemalt 11. detsembril," täpsustas  Ljubobratets.

Vähekindlustatud perest pärit lapsele jõulukingituse tegemiseks tuleb valida Maxima kaupluses asuvalt inglipuult lapse jõulusoov. Inglipuude asukohad ja täitmata kingisoovide arvu leiab Inglipuu kodulehelt www.maxima.ee/inglipuu. Infot uuendatakse kord päevas. Ostetud kingituse saab pakkimata kujul jätta kas Maxima infoletti või kassasse. Maxima hoolitseb kingituste pakkimise eest ja pakkide lasteni toimetamisel on abiks piirkonna sotsiaaltöötajad.

Inglipuu on Maxima Eesti iga-aastane jõulueelne heategevuskampaania. Projekti raames saab igaüks täita mõne vähemkindlustatud pere lapse kingisoovi. Tänavu ootab 42 Maxima kaupluses üle Eesti täitmist 1300 kingisoovi.

Maxima Eesti kommunikatsioonijuht:

Katja Ljubobratets