Sindi linnas peeti jaanikuid

Selle aasta Sindi linna jaanik peeti taas Helmondi peo- ja toidutare territooriumil, kuhu oli kokku tulnud arvestatav hulk Sindi linnaelanike ja linna külalisi. Traditsiooniliselt pakuti jaanilistele kultuuriprogrammi, üles astusid meelelahutusklubi Kuu sega- ja naisrühm. Tantsuks mängisid seekord Anneli Ott ja Rein Kontson, jalga sai keerutada ka diskori Enno Lohu valitud muusika järgi.
Jaanikulistel oli võimalus osa saada murumängudest, tavapäraselt olid korraldajad organiseerinud sportlikke osavusmänge lastele, millest suure rõõmuga osa võeti.
Eelmisel päeval Tori kirikus süüdatud  mälestustulest läideti ka Sindi linna jaanituli.
Samal ajal pidasid jaanikut ka Sindi linna eakad, mille korraldasid Karja baari õuel Sindi naisliidu liikmed. Esinesid rahvatantsurühm Murueided ning tantsuks mängis ansambel Õige Valik ning jaanikulistele korraldati traditsioonilisi jaanimänge.

Vaata ka Pildigaleriid!