Sindi Gümnaasiumi lõpetas 60. lend

Päev enne Võidupüha oli Sindi Gümnaasiumis pidulik päev, kui koolis toimus 9. ja 12. klassi  lõpuaktus. Õhtupoolikul kogunesid kooli aulasse põhikooli ja gümnaasiumi lõpetajad, keda olid nende tähtsal päeval õnnitlema tulnud vanemad, vanavanemad õed ja vennad. Kooli direktor Ain Keerup ja Sindi linnapea Rein Ariko andsid lõpetajatele kaasa head soovid ja õnnitlused kooli lõpetamise puhul.
Kooli auraamatusse kanti  9. klassi lõpetaja Anna Maria Pajuste  ja gümnaasiumiastme 60. lennu lõpetaja Andrea Õispuu, kellele anti üle ka kooli rinnanõel. Paikuse Lions klubi preemia pälvis tänavu 12. klassi lõpetaja Mairis Tropp, mille andis üle Paikuse Lions klubi juhatuse liige Raiko Hiis.
Lastevanemate nimel tänas omalt poolt õpetajaid lapsevanem Gerli Anufriev  ning lõpetajadki andsid oma tänusõnad koos lilledega üle oma õpetajatele.
Üllatuseks oli lõpetajaid lauludega õnnitlema tulnud Paikuse  naisansambel Šal-lal-laa, kus laulab ka 9.A klassi klassijuhataja Maia Agar.

Vaata ka Pildigaleriid!