Riik pakub tasuta õigusabi

SUL ON ÕIGUS SAADA

KVALITEETSET ÕIGUSABI

RIIGI KULUL

Alates 10. aprillist 2017 jagab Eesti Õigusbüroo OÜ tasuta õigusabi. Projekti finantseerib Eesti Vabariigi Justiitsministeerium.

Tasuta õigusabi võivad saada kõik Eesti elanikud, kelle sissetulek on väiksem kui 1,5-kordne Eesti keskmine ehk kelle brutopalk jääb alla 1773 euro kuus. (Statistikaameti andmed 2016. IV kvartali kohta.)

Õigusabi osutatakse eraisikutele, peaaegu kõikides juriidilistes küsimustes ja kõikides vormides: konsultatsiooni telefoni teel, kontoris, veebis, e-kirja teel;

dokumentide koostamine (lepingud, nõudekirjad, kirjadele vastamine.

Esindame oma kliente kohtuvälises menetluses (vaidluses, kirjavahetuses või läbirääkimistest teise poolega) ja ka kohtus. Samuti suheldes ametiasutustega (politsei, linna- ja vallavalitsus, sotsiaalkindlustusamet, tööinspektsioon jne).

Täiesti tasuta on kaks esimest tundi õigusnõustamist

Järgmised 3 tundi saab õigusabi hinnaga 20 eur/h ning vajadusel lisaks 10 tundi hinnaga 40 eur/h.

Kuidas saada tasuta õigusabi?

Registreeri ennast Eesti Õigusbüroo kliendiks interneti teel http://www.juristaitab.ee või helista +372 6 880 400

Tasuta õigusabiteenust saab ainult klient, kes on Eesti Õigusbürooga kliendilepingu sõlminud.

Lepingutasu on 5 eur.

Kes mind nõustab?

Meie meeskonda kuuluvad kümned kogenud ja kvalifitseeritud õigusnõustajad.

Klientidega korraldame kohtumisi 15-s Eesti Õigusbüroo kontoris: Haapsalus, Jõgeval, Jõhvis,

Kuressaares, Kärdlas, Narvas, Paides, Põlvas, Pärnus, Rakveres, Tallinnas, Tartus, Valgas, Viljandis ja Võrus.

Kõige parema tulemuse oma küsimuse lahendamiseks saab siis, kui juristi poole pöörduda võimalikult varakult.

Lisainformatsioon:

e-post: abi@juristaitab.ee                   Toetab: